Hızlı zayıflama yöntemleri


Android cihazlar için tasarladığımız zeka oyunu Sokoban Piliç'i Google Play'den yüklemek için aşağıdaki resme tıklayın.

Google Play sayfasına gitmek için tıklayın!

Tüm dünyada aşırı kilolu insanların sayısı oldukça fazladır. İnsanların tüm gün hareketsiz kalması ve hamburger gibi fastfood yiyeceklerini tüketmesi obeziteye yol açıyor. Toplam ağırlığınızın yüz kilogramı geçmemesi için hızlı zayıflama yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu hızlı zayıflama yöntemleri sayesinde de formda harika bir vücuda sahip olabilirsiniz. Erkekler için de hızlı zayıflama yöntemleri pozitif sonuçlar doğuracaktır. Örneğin iş yaşamında ve sosyal hayatta daha çok aktif olabilecekler. Halk arasında konuşulan zayıflama yöntemlerini kesinlikle uygulamayınız. Çünkü insanlar sağlık konusunda bilgisiz olunca verilen fikirler de sağlık nedenlerine yol açabiliyor. Sizlere açıklayacağımız hızlı zayıflama yöntemleri sayesinde geç yaşlanacak ve kesinlikle sağlık problemleri yaşamayacaksınız.

Her gün mutlaka 7 öğün yiyecek tüketmeniz gerekiyor. Çünkü az yiyecek tükettiğiniz takdir de daha çok yemek yemek isteyebileceksiniz. Tabi bu da sizin zayıflamanızı önüne geçecek ve daha çok kilo almanıza yol açacaktır. Gün boyunca üç ana öğün olmak üzere yedi öğün yiyecek tüketmelisiniz Ara öğünler de açlık hissinizi bastırmak için meyve yada sebze salatası yiyebilirsiniz. Yurtdışındaki bir çok profesör kilo vermek isteyen insanların gün boyunca iki litre su içmesini tavsiye ediyor. Çünkü su sizin eriyen yağlarınızı vücut dışına atmanızı sağlayacak ve vücut organlarınızın temizlenmesini sağlayabilecektir. Egzersiz yapmadan hiç bir kilolu insan zayıflayamaz. Mutlaka geçmişte almış olduğunuz kalorileri eritmek için her gün üç kilometre yürüyüş yapmanız gerekiyor. Harcadığınız enerji ile hızla vücudunuzdaki yağlar eriyecektir. Akşam yemeklerini saat 18:30 gibi yemelisiniz. Geç saatte tüketeceğiniz tüm yiyecekler size artı olarak dönebilir. Kontrollü bir şekilde kilo vermek için diyet günlüğü tutmanız gerekiyor. Her üç günde bir tartılarak ne kadar kilo aldığınızı ve ne kadar kilo verdiğinizi diyet günlüğüne yazınız. Tüm bu kontroller sizin hızla zayıflamanızı sağlayacaktır.

14 Comments

 1. lili

  gercekten de ise yariyor

 2. bn hepsini uyguladım ama hiç brşey olmuyo hatta tam aksine kilo alıyorum dmmmı

 3. comolokko

  yazın 18:30 da yemek ye de gor gununu sonra.açlıktan kıvranırsın uyuyana kdr

 4. ya zayıflama yöntemi söleyin nolurrrrr

 5. aynur

  İzlanda-Yosun Tableti Etkileri !!!

  1 Iceland Moss’un Detoks ve Metaboost Etkisi
  2 Yağ Yakımı Sürecinde Iceland Moss’un Etkileri
  3 Gün boyu tokluk ve Mide rahatlaması
  4 Boşaltım Sistemi Düzenlemesi ve Vücudun Detoksifikasyonu
  5 Bel, Basen Bölgelerindeki Selülitlerin ve Genleşmiş Derinin Sıkılaşması

  kaynak:http://www.haberler.com/zayiflatan-mucize-izlanda-yosunu-kapis-kapis-2486567-haberi/

 6. sema

  bunları boşverin normal çay yerine devmlı yeşil çay tüketinnnn daha ii gelio

 7. zeynep

  6 dan sonra hiçbirşey yemeyin ve hareketli olun makarna,pilav bu tür ürünleri hiç yemeyin. asansör kullanmayın olabildiğiniz kadar hareketli olun. fazla öğün yeme hikayesine inanmıyorum 3 öğün yiyin aralarda belki meyve filan. kesinlikle etkisini göreceksiniz.

 8. ceren

  bazılarını bazı saç rengleri zayıf gösterebiliyor. şimdi Koleston Köpük boya çıkarmış. Akma damlama olmadan evde daha kolay boyama yapılacak. ben esmerleşerek daha zayıf görünmeyi düşünüyorum köpük boya ile siz?

 9. kübra

  arkadaşlar zayıflamak istiyosanız bunların yanısıra bide normal bildiğiniz çayı şekersiz için işe yarıyo şekerli çay kilo aldırır şekersiz çay kilo verdirir…

 10. gamze

  allah razı olsun sizden

 11. ipek

  dediklerinizi uygulamadan önce 96 kiloydum şimdi 53 kiloyum mutluyum teşekkürler :)

 12. esin

  lahana çorbası diyeti yaptım 40 günde 6 kilo verdim denemenizi tavsiye edrim. harika bir çözüm.

 13. esin

  68 dim 62 oldum

 14. mustafa

  siz bunlara bakmayin .su diyeti uygulayin gunde 2 kere yemek yiyin sabah ve aksam saat 23 gibi.yatmadan önce cips kola hamur isi yiyin 1 ay hic tartilmayin 1aydan sonra tartilin

Bir Cevap Yazın