Oynamak isteyeceğiniz mükemmel bir oyun!

Türkiye’nin en iyi oyun sitesi Joygame, Türkiye’de ilk ve tek olan 3d tasarımın sahip futbol oyununu yayınladı. Bu oyun ülkemizde yayınlanır yayınlanmaz büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu. MMO futbol oyunları arasında dünyada mükemmel bir yere sahip olan oyunun adı goley. Siz de hemen ücretsiz olarak oyunu deneyebilirsiniz. Oyunun çok tutmasının goley-bg-100002sebebi ses ve grafiklerinin mükemmel derecede kaliteli olması. Sunucularının Türkiye’de yer alması sayesinde ise herhangi bir donma veya kasma söz konusu olmuyor.

Eğlenceli bir online oyun deneyimi yaşamak isteyenler ve savaş oyunlarından bıktım diyenler, goley 3d futbol oyununu tecrübe edebilirler. Oyunda yer alan futbolcular mükemmel bir şirinlikte. Bunlar üzerinde isteğinize göre değişiklikler yapabiliyorsunuz. Oyun içerisinde her oyuncunun çalım atma, savunma yapma, hücum gibi özelikleri var. Ancak oyunu farklı kılan bu yeteneklerin sizin koçluğunuz sayesinde gelişmesidir. Eğer iyi bir takım oyunu oynayabilirseniz, bilerce kişinin oynamış olduğu bu oyunda, sürekli galibiyet alan biri olarak zorlu rakipler arasına girebilirsiniz.

Sesler en iyi spikerlerden

Maç karşılaşmalarında sunucuların performansı çok iyi. Tamamı Türkçe olan oyunda, futbol dünyasının en iyi sunucuları yer alıyor. Maç esansında sunucuların yarattığı heyecanı fark edebileceksiniz. Oyuncuların kendilerine özel gol sevinçleri de, eğlendirici bir unsur olarak oyunda dikkat çekiyor. Bunların yanında oyun sadece futbol oynamaktan ibaret değil. Sponsorluk çalışmaları ve transfer heyecanlarını da mükemmel şekilde yaşayacaksınız.

Takımını kurarak istediğiniz oyuncuları kazanmak için iyi bir transfer stratejisi izlemeniz gerekebilir. Kendi taktiğinize güveniyorsanız ve özgün bir oyun çıkarabilirim diyebiliyorsanız, yapmanız gereken hemen joygame sitesinden oyuna üye olmak. Mükemmel bir MMO futbol deneyimi sizleri bekliyor. Emin olu pişman olmayacaksınız.