Hanımlar için mükemmel bir girişim

Hanımların ne kadar alışverişe meraklı olduklarını bilmeyen yok. Kendileri de bunun farkında. Tüketim kültürünün araçları tarafından moda ve reklamlarla alışveriş pompalanınca da, her hafta alışveriş çılgınlığının yaşanmadığını söylemek mümkün değil. PlanB2Hanımların gardolaplarında birikmiş yığınca elbiseleri vardır muhakkak. Peki bunları ne yapıyor hanımlar? Çöpe atmamak için çok uğraşıyorlardır ama sonunda yine akıbet, çöp olabiliyor. Ama yeni bir girişim sayesinde, hanımlar hem ticaret yapacaklar hem de ellerinde bulunan ikinci el eşyaların satışını yaparak para kazanmış, elbiselerini değerlendirmiş olacaklar.

Evet, yanlış duymadınız

Giymediğiniz elbiseleri artık atmanıza gerek yok. Onları satarak para kazanmanız mümkün. İnternetten alışverişin giderek daha da artmaya başladığı günümüzde,  herkes ihtiyacını internet üzerinden arıyor, satış yapmak istiyor. İkinci el konusunda da hayli satış yapmak isteyen ve elbise almayı düşünen kişiler var. ama bunları buluşturan doğru bir platform henüz yoktu. Şimdi gardolaptan.com sitesi sayesinde, hem ikinci el elbise almak isteyenler hem de satmak isteyenler bir araya geliyor.

Ne sağlıyor bu site?

Sizlerin kıyıda köşede kalmış elbiselerinizin yeniden hayat bulmasını sağlıyor. Hem de sizi bu işten para kazandırarak. Giyemediğiniz elbiseleri siteye yükleyerek, satışını sağlayabiliyorsunuz. Hem de ücretsiz bir şekilde. Bu sayede elbiselerinizi çöpe atmaktan kurtarıyor, kalabalık olan gardolabınızı rahatlatıyorsunuz.

İsterseniz sitede elbiseleri farklı elbiselerle takas etme şansınızda var. ama bunun için satıcının takasa rıza göstermesi veya istemesi lazım. Bunun yanında sıfır elbiselerinde satışını siteden yapabilirsiniz. Kolay kullanım ara yüzü sayesinde siteye ücretsiz bir şekilde 30 saniyede kayıt olabilir, satmak istediğiniz ürünleri hemen ekleyebilirsiniz.

Güvenlik konusunda da endişeleriniz olmasın. Site sağlam bir e-ticaret alt yapısına sahip olduğundan, güvenlikte o derece kaliteli ve kişilerin alışveriş yapabileceği düzeyde.