Koç ile terazi uyumu

İnsan karakterini belirleyen burçların ilişkiler üzerindeki etkilerinin son dönemde ilgi çekmesi ile birlikte tüm burçların birbirleriyle olan uyumu daha da detaylı bir şekilde incelenmeye başlandı. Söz konusu terazi burcu olduğunda ilişkiler üzerinde yorum yapmak zaten zorken bir de koç burcunun özgür ve eğlenceyi seven maceracı ruhu devreye girince, koç ile terazi arasındaki uyum çok daha karmaşık bir konu haline gelir. Genellikle hayattan ne istediğini bildiği halde kesin bir yola giremeyen terazi burçları, koç ile birlikteliklerinde de büyük kararsızlıklar yaşayabilir. Karşı cins konusunda kendine güveni her zaman tam olan koç burcu için bu kararsızlık hali bir sorun haline gelebilir ve koç burcunun beklemeden ilişkiyi bitirmesine ve hayatına devam etmesine sebep olabilir.

İlk bakışta terazi burcunun kararsız yapısı karşı cinsle iletişim kurmak için bir engel gibi görünse de, aslında durum hiç de göründüğü gibi değildir. Özellikle koç burcu ile mükemmel uyum yakalama ihtimali oldukça yüksek olan terazi burçları, karşı cinsle olan ilişkilerinde güven ve sevgi vererek uzun süreli bir mutluluk oluşmasını sağlayabilir. Terazi burcu kadını ile birlikte olan koç erkekleri, karşısındaki insanın ilişki için her şeyi seve seve verebileceğini iyi bilmelidir. İlişkideki dengenin korunması için her türlü fedakarlığı gözü kapalı bir biçimde yapabilme potansiyeline sahip olan terazi kadınları, koç burcu erkeklerinin özel hayatında büyük bir mutluluk yakalamasına sebep olabilir. Ancak şüphesiz bu tür fedakarlıkları yapması için terazi burcu kadınının gerçek sevmesi ve sevgisinin de karşılığını görmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Terazi burcu erkekleri ile birlikte olan koç kadınları özgürlük konusunda büyük bir avantaj sahibidir. Heyecanı, eğlenceyi ve yeni ufukları keşfetmeyi seven koç burcu kadınlarının ilişkilerinde yaygın olarak yaşadığı kıskançlık sorunu, terazi burcu erkekleri ile birlikte olunması halinde büyük bir çoğunlukla yaşanmayacaktır. Terazi burcu erkekleri de ilişkide fedakarlık yapmaktan kaçınmayan bir yapıya sahip olsalar da, asla ve asla kendilerine yalan söylenmesinden hoşlanmazlar ve küçük olarak görülen yalanlar dahi ilişkinin bitmesine neden olabilir.

Koç ile terazi uyumu yüksek bir potansiyele sahip olsa da, ilişkinin kaderi koç burcunun yalan söylememesine ve terazinin de sakin kalmasına bağlıdır. Koç burcu ile birlikte olan terazilerin karşısındaki insanın heyecanlı ve aceleci tavrı karşısında sakin olması ve bazı durumlarda ne yapacağını bilemediği için yalana başvuran koç burcuna anlayış göstermesi gerekir. Aynı şekilde uzun ve mutlu bir beraberlik için terazi ile birlikte olan koç burcu insanlarının muhakkak karşısındaki insana “her konuda” dürüst olması gerekir.

Rahnansaika