En iyi mmopsf oyunu hangisi?

Öncelikle mmopsf diye adlandırılan oyunların ne anlama geldiğini açılamak istiyorum. Gelişen internet teknolojileri sayesinde, oyun dünyası da kendisini bir hayli değiştirdi. En karlı sektörlerden birisi halini aldı. Bugün internet üzerinden online olarak oynanan ve grafik yönünden, ses efektleri ve sistemleri yönünde kullanıcıyı oyunla bütünleştiren oyunların hepsine mmopsf deniliyor.img532f5f90c8886

Bu oyunların en önemlisi wolfteam adında bir savaş oyunu. Dünya’da ve Türkiye birçok kullanıcının severek oynadığı oyun, kişiyi oyunun içerisinde bir öğeymiş gibi alıp götürüyor. Bu nedenle çok büyük bir başarıya imza attı. Wolfteam oyunun 16 milyon kullanıcısı var Türkiye’de. Oyun içerisinde de 750 binden fazla klanın olduğu söyleniyor.

Nedir bu wolfteam?

Kurtlarla insanların mücadelesini anlatıyor. İşin hikayesi şu şekilde: Fransa’da bulunan bir ilaç firması insanların DNA’sını değiştiren bir ilaç üretiyor. Sonrasında bu ilacı gizli servise satıyor. Gizli servis dünya üzerindeki işlerini görmek ve düşmanlarını, rakiplerini yok etmek için insan olan ekibinde bu ilacı kullanıyor. Sonrasında ise ortaya insan üstü güçlere sahip kurt adamlar çıkıyor. Bunlarla rakiplerini alt etmeye başlayan gizli servis, daha sonra kurmuş olduğu kurt adamlardan oluşan ve adına wolfteam dediği servisin kontrolünü kaybediyor.

Bu kurt adamlar insanları da öldürmeye ve emirlere itaat etmemeye başlıyorlar. İşte mücadele burada başlıyor. Artık insanlar bu beladan kurtulmak için savaşmak durumunda. Sen insanların yanında bu mücadeleye katılabilirsin. Kurtların güçlü ve çevik pençelerine karşı senin sadece mühimmatların var. Stratejini belirleyip, akıllıca bir plan yapmadan kurtlara saldırmaman gerekiyor.

Dilersen bu mücadele içerisinde kurtlardan yana tavırda koyabilir, insanların kurtları yok etmesine engel olmak için kurtların safında savaşmaya başlayabilirsin. Oyunu oynamak için joygame sitesini ziyaret edip, kayıt olman yeterli.